השתלת שיניים

השתלת שיניים

אם אתם עדיין חושבים שהשתלת שיניים היא משהו שאתם יכולים לוותר עליו – אתם לצערנו טועים ומטעים. למעשה, אם אתם סובלים ממחסור בשיניים בפיכם מסיבות שונות השתלת שיניים היא הפתרון עבורכם. בנוסף, השתלת שיניים יכולים להיות פתרון קבוע במידה של פגיעה כלשהי בלסת למשל בגלל טראומה, פגמים מולדים ועוד. אנחנו ממליצים לכם להמשיך לקרוא כי רוב הסכויים שהפרוצדורה הזו מתאימה גם לכם.

האמת היא שבניגוד לעבר כיום השתלת שיניים מתאימה כמעט לכולם והתהליך נחשב קל במיוחד. למעשה, כיום ניתן לבצע אפילו השתלת שיניים ביום אחד ולמזער את הסבל למינימום ההכרחי. עם זאת, השתלות שיניים ביום אחד הם עניין למומחים בלבד כי הן מצריכות ידע דנטלי נרחב, שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ונסיון שכולל שימוש שיטות שונות בתחום הדנטלי. ותאמינו לנו – זה לא רק נראה מסובך כי זה באמת מסובך.

השתלות שיניים ביום אחד – לא מדע בדיוני

למעשה, השתלות של שיניים ביום אחד אינן עוד בגדר מדע בדיוני אלא מציאות יומיומית בשטח. אמנם בעבר השיטה לא התאימה לכולם אבל כיום רוב האנשים מתאימים לטיפול, כך שהיא נפוצה במיוחד ונחשבת לבטוחה וכדאית. עם זאת, יש מספר מקרים דנטלים שבהם כדאי להימנע מהשתלה ביום אחד אך הם ספורים ומעטים. יתרה מזאת, מקרים אלו הולכים ופוחתים עם השנים, למשל בעבר נדחו אנשים בגלל מבנה הלסת שלהם אבל כיום הם מתקבלים בברכה.

למעשה, כיום אין שום סיבה שלא להינות משיניים מושלמות ומחיוך מאוזן לאוזן. אולי תתפלאו לדעת אבל גם במאה ה-21 המראה החיצוני נחשב בהחלט ועושה את ההבדל. למעשה, מראה הפה והשיניים הוא אחד הדברים הראשונים שתופסים את העין אצל הזולת וכידוע – אין הזדמנות שנייה לתקן רושם ראשוני. אולי זה לא פוליטיקלי קורקט אבל זו המציאות.

אז מה עושים?

אם אתם רוצים להינות מהחיוך המושלם אנחנו ממליצים לפנות לרופא שהפך זאת למשימת חייו. לרופא הזה קוראים ד"ר ערן שומר ויש לו רשיון לעסוק ברפואה דנטלית בישראל ובאירופה. אולי מבחינה מקצועית הוא רופא שיניים אבל מבחינתנו הוא לא פחות מקוסם מסיבה אחת – הוא מחזיר לאנשים את החיוך לפעמים תוך יום אחד בלבד.

לד"ר שומר נסיון רב בתחום רפואת השיניים על גווניה השונים, למשל רפואת שיניים אסתטית, רפואת שיניים שיקומית ורפואת שיניים כירורגית. ד"ר שומר מנהל מרפאת שיניים במוריה 9 בחיפה ושם את הצרכים של מטופליו במרכז, למשל מעניק טיפול מיוחד לאלו שבינינו שסובלים מחרדה דנטלית.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם ד"ר שומר בטלפון 072-3380889, במייל nokia1747@gmail.com או להשאיר עבורו הודעה באתר האינטרנט. ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם כי ד"ר שומר יטפל בכם בסבלנות, במקצועיות ובמהירות ויעשה הכל כדי להחזיר לכם את החיוך. במילים אחרות – אתם נמצאים בידיים הכי טובות שיש תרתי משמע.