פנל מבודד

אדם ממוצע, חסר ידע הנדסי או אדריכלי, לא תמיד יבין מדוע פנל מבודד הינו פתרון יעיל כל כך ובכל כך הרבה מובנים. אך מהנדסים ובעלי מקצוע המלווים פרויקטים גדולים יודעים היטב מדוע נחוצים לנו פנלים מבודדים. את הפנל מסוג זה ניתן להתקין בתוך מגוון רחב של מבנים חדשים או לשלב אותו כאשר רוצים לשפץ ולחדש. הפנלים הללו מתאימים למבני אחסנה ממש כפי שהם מבנים למבני קירור או למבני מגורים. הם מתאימים ליישום גם בבנייה קלה ויבילה, לצרכים תעשייתיים מגוונים ועוד. הסיבה שהפנל הזה נחוץ כל כך נובעת מיכולתו לבודד את המבנה בצורה טובה, מפני מקורות חיצוניים לא רצויים – מקורות של חום או של קור מחד ומקורות של רעש מאידך.

פנלים – למבנים נעימים יותר

לא תמיד היו בנמצא פתרונות מעולים שיכלו להעניק לנו מבנים איכותיים ונעימים למגורים. התפתחות הטכנולוגיה וגילויים חדשים מאפשרים כיום להקים מבנים יציבים ובטוחים יותר וגם נעימים יותר לשהייה. בזכות התקנה של פנל מבודד במקומות הרצויים, אנו מקבלים שליטה מיטבית על הפרמטרים הרצויים. למשל, גם כאשר בחוץ המעלות מטפסות מעלה מעלה, בתוך המבנה או החדר המבודד – לא מרגישים את החום הלוהט. גם כאשר בחוץ קר מאוד והטמפרטורות צונחות, בפנים הרבה יותר נעים וחמים. רוצים "להלביש" חדר, מחסן, מפעל או כל מבנה אחר בשכבה של בידוד על בסיס פנלים מבודדים? חברת ע. מעין תעשיות תוכל לסייע לכם בכך בזכות ניסיון עשיר, גם בפרויקטים מורכבים.

גם נעים וגם שקט

לאחר שהסברנו כי פנל מבודד מאפשר לנו ליצור טמפרטורה נעימה בסביבה הפנימית הנבחרת, רצוי לשים את האצבע על נקודה חשובה נוספת. פנל המיוצר בהתאם לפרמטרים מדויקים יכול להעניק לנו לא רק בידוד מחום או מקור אלא גם בידוד מרעשים חזקים. האם חשבתם פעם כיצד משיגים סביבה שקטה כל כך בתוך ספרייה עירונית? האם נתתם דעתכם לעובדה שרק מעט מהרעש של מפעלי ייצור אכן מחלחל החוצה, אל מחוץ למפעלים? בכל אותם מפעלים, מבנים, ביתנים, פתרונות יבילים וכיוצא באלה, מותקנים פתרונות בידוד ופנלים.

פנל משובח, סטנדרט גבוה

היכן ניתן להתקין פנל מבודד? פתרון מסוג זה ניתן להתקין בהתאמה לא רק למבנים שונים אלא גם לקונסטרוקציות שונות. ישנם פנלים שיותקנו בהתאמה לקיר נתון. ישנם פנלים שישתלבו בגגות קיימים או חדשים. הפנלים יכולים לשדרג אין ספור חדרים, מרפסות או מחסנים קיימים ולהפוך אותם למוצלחים יותר ומתאימים לסטנדרטים של ימינו.

יש לכם צורך במיטב פתרונות הבידוד? פנל מבודד משובח שיותאם לכל צורך? לא משנה אם מדובר בפרויקט של הקמת מבנה חדש או שיפור של מבנה קיים, ע. מעיין תעשיות תוכל להתאים לכם את מיטב הפתרונות שיוצרו כראוי. פתרונות למחסנים ומרכזי לוגיסטיקה, פתרונות למבני תעשייה, משרדים ומבנים אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.